Lokalizacja oddział WrocławOddział 1: ul. Sołtysowicka 25B, 51-168 Wrocław Telefon oddział WrocławTel.: +48 71 307 03 33 E-mail oddział WrocławE-mail: wroclaw@hbgoja.pl
Lokalizacja oddział PrusiceOddział 2: ul. Kolejowa 1, 55-110 Prusice Telefon oddział PrusiceTel.: +48 71 726 26 27 E-mail oddział PrusiceE-mail: prusice@hbgoja.pl

Pokrycia dachowe

Specjaliści hurtowni budowlanej z Wrocławia GOJA s.c. w tej kategorii przygotowali starannie dobrane materiały i akcesoria do wykonania pokryć dachowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważnym elementem całej konstrukcji jest szczelny, trwały i wytrzymały eksploatacyjnie dach. Właśnie dlatego każdy produkt z naszej oferty cechuje się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Pokrycia dachowe pełnią bardzo ważną rolę w całej konstrukcji budynku. Ich zadaniem jest nie tylko jego ustabilizowanie, ale także ochrona wnętrza obiektu przed działaniem warunków atmosferycznych (opady deszczu lub śniegu, wiatr, słońce) oraz przed zwierzętami. W dużym skrócie dach zamyka budynek. Im lepiej jest wykonany, tym większy komfort korzystania z budynku oraz mniejsze koszty związane z jego remontowaniem i utrzymaniem. W tym miejscu nasza hurtownia materiałów budowlanych z Wrocławia przygotowała pokrycia dachowe, które spełniają najwyższe rynkowe standardy.

Kategoria pokryć dachowych jest bardzo szeroka. Obecnie wykonuje się je z różnych materiałów. Biorąc to pod uwagę, w naszej ofercie przygotowaliśmy różne rozwiązania technologiczne. Dzięki temu bez trudu dobierzesz pokrycia dachowe do swoich indywidualnych potrzeb, a asortyment GOJA s.c.skierowany jest do szerokiego grona odbiorców. W naszej hurtowni znajdziesz m.in.: papy podkładowe, papy wierzchniego krycia, dachówki ceramiczne w różnych wariantach. Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu możesz idealnie dopasować je do swoich potrzeb. Oprócz tego oferujemy akcesoria dekarskie, folie, obróbki i inne produkty. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, bardzo dobre parametry techniczne materiałów oraz terminową realizację zamówienia.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą materiałów budowlanych we Wrocławiu. Oferujemy kompleksową współpracę, która obejmuje nie tylko sprzedaż, ale również dowóz produktów pod wskazany adres. Nasz doświadczony zespół pomoże Ci w wyborze odpowiednich materiałów. Zapraszamy do zakupów w hurtowni GOJA s.c. Do zobaczenia.

GOJA Pokrycia dachowe
Masz pytania? Porozmawiajmy
Oddział 1:
ul. Sołtysowicka 25B, 51-168 Wrocław
Telefon oddział WrocławTel.: +48 71 307 03 33 E-mail oddział WrocławE-mail: wroclaw@hbgoja.pl
Oddział 2:
ul. Kolejowa 1, 55-110 Prusice
Telefon oddział PrusiceTel.: +48 71 327 27 26 E-mail oddział PrusiceE-mail: prusice@hbgoja.pl